Datové sítě pro rodinné domy

Stavíte dům? Nezapomeňte na datové rozvody. Dnešní požadavky na přenos dat v domácnosti rostou

a nelze se spoléhat jen na WIFI. Navrhneme a nainstalujeme Vám řešení dle požadavků.

Instalace řeší připojení datové zásuvky pro počítače, televize, herní konzole, zvonek (IP videotelefon), tepelné čerpadlo, rekuperaci, WIFI vysílače, kamerový systém a dalších zařízení,
které se připojují k datové síti.

Datový rozvaděč 19"
Datový rozvaděč 19"

Nástěnný datový rozvaděč 19" pro zakončení datové sítě v rodinných domech. Do rozvaděče se umísťuje propojovací panel (patch panel), který slouží pro ukončení všech kabelů od datových zásuvek. Dále se do rozvaděče dává switch, router, přípojka k internetu například optická přípojka (FTTH), kamerový systém, zvonek - IP videotelefonu, datové síťové úložiště (NAS) a další věci připojené do datové sítě. WIFi vysílače se umísťují mimo plechový datový rozvaděč.

Hybridní datový rozvaděč
Hybridní datový rozvaděč

Menší datové rozvaděče určené pro montáž na omítku i pod omítku. Používáme je pro menší datové sítě. Lze je použít do bytů, kde není technická místnost. V rozvaděči je konektorové pole (patch panel) a je zde možné ukončit i optickou přípojku (FTTH). Do rozvaděče lze umístit i elektro zásuvky. V případě instalace pod omítku se jedná o čisté řešení bez zamotaných kabelů v bytě. Rozvaděč pak vypadá jako rozvaděč na elektriku.

Multimediální oválná trubka
Multimediální oválná trubka

Zde je ukázka multimediální oválné trubky pro televizi, která se instaluje pod omítku. Trubka je vyfocená před zednickými pracemi. Tento systém má výhodu při budoucí výměně potřebných kabelů mezi televizí a dalšími přístroji pod televizí (například HDMI kabely). Také je možno dodatečné polohování výstupní krabice a tím výšky televize.

Poptávka datové sítě pro dům

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.