Antivirové programy

Nabízíme antivirus vytvořený slovenskou společností ESET. Je dostupný pro operační systémy Microsoft Windows, Linux, FreeBSD a MacOS. Pro mobilní platformu Android existuje jeho verze Mobile Security & Antivirus. Jedná dlouhodobě nejúspěšnější antivirus v testech Virus Bulletin VB100

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Family Security Pack

NOD 32 Antivirus je základní bezpečnostní produkt společnosti ESET. Byť se jedná o základní ochranu počítače, NOD32 dokáže nabídnout nejnovější pokročilé technologie a reagovat tak na novodobé typy hrozeb.

ESET Internet Security klade důraz na ochranu uživatele v online prostředí. Ve srovnání se základní ochranou NOD32 vyšší edice Internet Security přináší ochranu internetového bankovnictví, dokáže vyhledat zranitelná zařízení v domácí síti. Součástí je i rodičovská ochrana a modul pro dohledání ztraceného nebo odcizeného zařízení.

ESET Family Security Pack je výhodný balík obsahující 3 licence pro počítače a 3 pro mobilní telefony. Balíček obsahuje vyšší edici antivirové ochrany ESET Internet Security a ochranu mobilních zařízení ESET Mobile Security.