Internetové připojení Fiber internet

Bezdrátové připojení

Díky neustále se rozvíjejícím technologiím dnes existuje několik druhů připojení k internetu. Naše firma zajišťuje připojení kabelové (metalické a optické) i bezdrátové, a to veřejné i soukromé. K pokrytí co možná nejširší plochy města používáme bezdrátovou technologii přenosu dat Wifi v pásmu 2,4; 5 a 60GHz.

Naše tarify nemají žádná datová ani časová omezení. Jednotlivé tarify jsou rozlišeny dle rychlosti připojení a Vy si tak můžete vybrat ten, který Vám bude vyhovovat nejvíce.

Ceník bezdrátového připojení

Basic
OblíbenýStandard
Pro firmy
Ideální volba pro běžného uživatele Pro ty nejnáročnější uživatele Dle požadavků
Rychlost stahování 20 Mbit/s 30 Mbit/s 1 000Mbit/s
Rychlost odesílání až 8 Mbit/s až 12 Mbit/s až 1 000 Mbit/s
Měsíční cena 400 Kč 490 Kč Individuálně
Objednat Objednat Objednat

Instalační poplatky – zapůjčení zařízení:

Standardní montáž 1) 1 210 Kč
Demontáž zařízení 250 Kč

Měsíční pronájem zahrnuje vnější anténní jednotku, kabeláž a konzoli. Ostatní komponenty domácí sítě nelze zapůjčit. Je nutné je zakoupit.

Instalační poplatky – zakoupení zařízení:

Standardní montáž 1) - práce technika 500 Kč
FTP kabel stíněný venkovní 11 Kč/metr
UTP kabel vnitřní 8 Kč/metr
Datová zásuvka Tango bílá 1x RJ45 145 Kč
Montážní krabice pro Tango zásuvku na omítku 20 Kč
Switch TP-Link 5x100Mbit/s 200 Kč
Switch TP-Link 8x100Mbit/s 250 Kč
Konzole podle druhu 80 – 250 Kč
Wifi router Netis WF2419 500 Kč

Nadstandartní montáže jsou řešeny vždy individuálně.
Opravy technikem při poruše vnější anténní jednotky, wifi routeru nebo jiného námi dodaného a nainstalovaného komponentu v záruční lhůtě jsou prováděny z naší strany zdarma vč. dopravy. Záruka se nevztahuje na závady vzniklé úmyslným poškozením nebo nedbalostí.

1) Standardní montáží se rozumí montáž, která splňuje následující podmínky a významným způsobem je nepřevyšuje: Vnější jednotka (anténa) může být uchycena pomocí standartních prvků jako jsou: výložník pro uchycení na zeď, výložník pro uchycení na stávající stožár pomocí třmenů nebo výložník se stojanem pro umístění na ploché střeše. Vnější jednotka (anténa) a celá délka kabelu bude přístupná bez použití vysokozdvižné plošiny či horolezecké výstroje. Délka kabelu mezi vnější jednotkou (anténa) a vnitřní jednotkou (rozhraní Ethernet) nepřesahuje 20 m. Pro instalaci kabelu nebude nutné provést více než dva prostupy (zeď, okenní rám, strop aj.). Připojení kabelem je prováděno převážně pomocí kabelových příchytek a stahovacích pásek. Dokončením statndartní montáže se rozumí nastavení všech dodaných komponent a nastavení TCP/IP protokolu ve vašem PC. Vedení kabelu v liště nebo zasekání do zdi není v ceně standartní montáže.

2) Použitelné pouze podle zhodnocení technika na místě.