Internetové připojení Fiber internet

Další služby

Autorizovaný prodej produktů ESET

Mezi další služby které nabízíme patří například prodej produktů antivirové ochrany ESET, více zde

Datové sítě

Montáž a servis datových sítí, jak metalických tak optických a bezdrátových. Klientům jsme schopni nabídnout realizaci od návrhu, kalkulace předběžné ceny, realizace, servisu i následné správy. Vše řešíme individuálně s osobním přístupem ke každé zakázce.

Kamerové systémy

Montáž a servis kamerových systémů, jak analogových tak digitálních. Analogové systémy jsou technologicky starší a dnes již na ústupu. Obraz zde přenáší koaxiální kabel, který propojuje kamery a centrální zařízení (většinou rekordér). Záznam se ve většině případů ukládá na pevné disky a přehrávání je možné na připojeném monitoru nebo přes síťové rozhraní téměř odkudkoli na světě. Tento systém vyniká dobrým poměrem mezi kvalitou a cenou, obraz však není tak kvalitní jako u systému digitálního. Ten funguje na principu datového přenosu stejného jako je přenos dat mezi počítači. I kabelový rozvod je identický. Kamery digitální (také zvané IP) se v poslední době stávají stále více cenově dostupnější, jsou kvalitnější než analogové a nabízejí spoustu dalších funkcí.

Kamerové systémy dodáváme jako celé zakázky, včetně návrhu, realizace a servisu, případně dodáváme jednotlivé kamery nebo rozšíření stávajících kamerových systémů u zákazníka již namontovaných v minulosti.

Pobočka přímo ve Stříbře

V naší pobočce ve Stříbře nabízíme prodej periferií a komponent k domácím počítačům a notebookům, telefony a příslušenství pro VoIP telefonování, příslušenství pro domácí sítě, produkty antivirové ochrany ESET, datové kabely a jiné...